Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
 

ALBÜM ÇEKİMLERİ
Özel günlerinizde, düğün ve nişanlarınızda o anı ölümsüzleştirecek fotoğraf karelerini yakalamak için çalışıyoruz. Her türlü ekipmana sahip stüdyolarımızda çekilen fotoğraflarınızı beraber inceleyerek en iyi kareleri seçiyoruz. Seçmiş olduğumuz kareler titizlikle bilgisayar ortamında düzenleyerek farklı mizanpajlarla albüm haline getiriyoruz. Yeni modern tasarımlardan oluşan albüm koleksiyonumuz içinden biri mutlaka sizin hayallerinizdeki. Birinci sınıf malzemelerden oluşan albümler içindeki fotoğraflar en yüksek teknolojili makinalarda basılarak sizler için hazırlanıyor.

 

 

 

 

PLATO ÇEKİMLERİ
Türkiye'nin tek Açık Hava Stüdyosu olan Studyo Nil Plato 2500 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Her bir metrekaresi özel olarak dizayn edilmiş alanda, surlar, banklar, geniş yeşil alanlar, süs havuzları, özel heykeller, peyzaj zeminler, evler, balkonlar, teraslar ve daha bir çok temayı içermektedir. Özel günlerinizde farklı bir konseptte fotoğraflarınız olmasını istiyorsanız mutlaka önceden rezervasyonunuzu yaptırın. Bu müthiş alanda olmaktan ve fotoğraflarınız çektirmekten keyif alacaksınız.

 PROFESYONEL ÇEKİMLER
Stüdyo Nil, profesyonel alanda da hizmet vermektedir. Tüm firmalara ürün, makina, mekan çekimleri için hizmet vermektedir. Stüdyo ortamında, dış mekanda ya da firmanızın içinde her türlü ekipmanla istemiş olduğunuz kareleri yakalamak için çalışıyoruz. Fotoğraflarınız istediğiniz şekilde hazırlanarak size dijital ortamda sunulur. Ayrıca 360 derece panoramik mekan çekimleri alanında da hizmet vermekteyiz.

 

 

 BASKILAMA HİZMETLERİ
Firmamız bünyesinde fotoğraf baskılama hizmetleri de verilmektedir. İster amatör isterseniz profesyonel fotoğraflarınızı dilediğiniz ölçüde basabilir ve sizlere teslim ederiz.
 

 

 

 

 

 

PAREKENDE SATIŞ HİZMETLERİ
Stüdyo Nil Canon Manisa Bölge bayisidir. Tüm Canon fotoğraf makinaları ve ekipmanlarının satışını yapmaktayız. Ayrıca farklı markalarda fotoğrafçılıkla ilgili her türlü makina ve aksesuar satışını da yapmaktayız.

 
   
 
Copyright © Stüdyo NİL